SeoKatalog Pakiet.Info
Blog finansowy
Kredyt, Pożyczka - BANKIER24.Com
Sala weselna Poznań - Hotel Dorrian
Katalog Stron SEOCentrum
Podryw
Pozycjonowanie strony internetowej
Pomoce naukowe - Nowa Szkoła
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Reklama
Polecamy
Kontakt

Regulamin katalogu

Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki korzystania z katalogu stron www pod adresem http://erabiznes.info

Do katalogi dodawane są tylko wartościowe strony w języku polskim lub posiadające polską wersję językową. Zamieszczony wpis musi być zgodny z zasadami języka polskiego. Do katalogu nie są dodawane strony niezgodne z polskim prawem i dobrymi obyczajami. Tytuł strony musi być zwięzły i odnoszący się do całej zawartości strony. Wpisy dotyczące jednego z działów strony (np. jednego z produktów) będą usuwane. Opisy i tytuły niechlujne, zawierające błędy, będące ciągiem słów kluczowych, zawierające powtórzenia będą odrzucane. Nie powtarzaj zdań - każdy opis zawierający powtórzenia jest odrzucany.

O dodaniu strony do katalogu lub nie decyduje moderator. Moderator zastrzega sobie jednocześnie prawo do poprawiania wpisów.

Przy dodawaniu strony użytkownik może skorzystać z usługi ekspresowego rozpatrzenia strony przez moderatora. W tym celu konieczne jest wysłanie SMSa na wskazany w formularzu numer i o określonej treści. Usługa ta jest płatna. cena SMSa podana jest w formularzu. Propozycje takich stron rozpatrywane są zazwyczaj w ciągu 2 dni i podlegają tym samym ocenom co inne strony. Wysłanie płatnego SMSa nie gwarantuje zaakceptowania wpisu. Usługę Premium SMS obsługuje serwis Dotpay.

Wszystkie zaakceptowanie przez moderatora strony są oceniane wg kilku kryteriów i otrzymują oceny punktowe. Oceny te są widoczne na liście stron internetowych. Punkty otrzymuje się także za umieszczenie linka zwrotnego.

Płatne punkty mogą być kupowane dopiero po zaakceptowaniu strony przez moderatora.

Serwis www.erabiznes.info zastrzega sobie możliwość przesyłania informacji związanych z funkcjonowaniem katalogu na podawane adresy e-mail.

Serwis www.erabiznes.info nie bierze żadnej odpowiedzialności za brak dostępu do portalu wywołany awariami, przerwami technicznymi, przerwami w świadczeniu usług dostawców internetowych, utratą danych lub wskutek działań siły wyższej. Serwis www.erabiznes.info podejmie wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom jak najwyższą jakość serwisu. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za straty lub utracone korzyści użytkownika mające związek z korzystaniem z serwisu.

Regulamin może być w każdym czasie jednostronnie zmieniony przez właściciela portalu w całości lub w części i obowiązuje w nowym brzmieniu od momentu opublikowania go na stronie internetowej portalu. Wszystkie kwestie sporne rozstrzyga jednostronnie właściciel portalu.

Użytkownik oświadcza, iż zapoznał się z Regulaminem i akceptuje go w całości.
reklama
tagi
linki:
 
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: nafri@op.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij